• 31. marca 2020

3D REALITY NÁVRH
Nový spôsob plánovania kuchýň

1


Ak to doteraz vyzeralo trochu zložito, nasleduje naozaj zábavná časť, ktorá vám vyrazí dych a nadchne každého! Vďaka našej novej technológii sa razom ocitnete vo virtuálnej realite – v 3D pláne svojej budúcej kuchyne.

Navrhnite si kuchyňu sami! Môžete tak spraviť naživo v našom štúdiu na Hodžovom námestí v Bratislave, v Oresi Svet Kuchýň v Trenčíne alebo v Oresi OC Mirage v Žiline, prípadne cez online streaming. Sami alebo s našou odbornou pomocou si do novej kuchyne umiestnite všetko, čo treba – skrinky, drez, spotrebiče, zónu na varenie a pečenie, zónu na prípravu jedla, na umývanie a odkladanie. Zdá sa, že tu bude chladnička prekážať? Klik a je inde! Jediným klikom dokážete meniť farby, povrchy, osvetlenie, doplnky a dokonca uvidíte svoju budúcu kuchyňu aj v noci s hviezdami za oknami. To všetko vo vysokom rozlíšení!

1

1

Extrémne rýchle, extrémne realistické, extrémne zábavné.

Vďaka unikátnej novinke využívajúcej technológie počítačových hier a real time renderingu obrázkov, už nebudete viac čakať na vizualizáciu. Pokladaním kociek kuchynského nábytku na obrovskú obrazovku počítača, intuitívne plánujete svoju vysnenú kuchyňu. U nás ste tvorca kuchyne Vy.


1

Túto svetovú novinku v plánovaní kuchýň nájdete exkluzívne v Oresi Slovakia. V kombinácii so streamingom do vašich obrazoviek u vás doma, je jediným skutočným plánovačom kuchýň na Slovensku. Zarezervujte si termín jednoducho cez rezervačný kalendár kliknutím na tlačítko „REZERVOVAŤ“ na stránke Kuchyne Oresi Slovensko buď na osobnú konzultáciu alebo cez službu Oresi STREAM.

Konzultáciu osobne alebo cez Oresi STREAM si môžete zajednať aj na:
Píšte Volajte Rezervovať termín
1 konzultácia trvá 45 minút. Za tento čas vieme pre vás, na základe Vašich požiadaviek, očakávaní a predstáv, vymodelovať kuchyňu vo Vašom reálnom priestore. Návrh Vám vytvoríme v rámci jednej konzultácie. Spolu s Vami vytvoríme nezáväzne grafický návrh v 3D zadarmo. Naši odborní predajcovia sú špeciálne školení, aby pripravili návrh presne na mieru vášmu priestoru a s ohľadom na vaše potreby. V Oresi máte vždy istotu, že návrh, ktorý vám vytvárame, je v duchu moderných trendov bývania a rešpektuje zásady ergonómie a užívateľského komfortu. Po konzultácii dostávate od nás cenovú ponuku. Odovzdanie vizualizácie kuchynskej linky je spoplatnené vo výške 49,- €) Poplatok za návrh v celej výške odrátavame z kúpnej ceny kuchynskej linky.

1

1


Tešíme sa, že nové technológie vám umožňujú dotknúť sa pokroku vo svete tvorenia kuchýň. Jedinečnú technologickú novinku máme umiestnenú v kuchynskom štúdiu v Bratislave Green Cube, kde náš návrhár kuchýň obsluhuje špeciálnu obrazovku a kocky, ktoré predstavujú kuchynský nábytok. Ich kladením na obrazovku stola, rastie kuchyňa na obrazovke televízie. Ak prídete na osobnú konzultáciu, je to unikátna skúsenosť, pretože plánovanie je intuitívne a ak zoberiete kocky do rúk, stávate sa tvorcom kuchyne Vy.

Povedali sme spotrebiče? Áno, môžete si vybrať spotrebiče a vidieť ich - konkrétne modely - priamo umiestnené vo Vašej kuchyni. Môžete sa pohrať s umiestnením okien, dverí, s farbou stien, osvetlením, či dizajnom stoličiek a lámp.

Želáte si naraz zmeniť farbu celej kuchyne? žiadny problém, stačí jeden dotyk a z bielej kuchyne je čierna. Chcete vedieť, ako vyzerá Vaša kuchyňa v nočnom osvetlení? Zapneme Vám nočný režim. Za oknami Vašej kuchyne uvidíte hviezdy.

Oresi STREAM: Je služba, ktorú slúži na bezkontaktné plánovanie kuchýň. Nemusíte prísť do štúdia. Stačí Vám počítač a dátové pripojenie. Cez streamovaciu službu vidíte 3 videá: nášho kolegu návrhára s ktorým komunikujete a ktorý obsluhuje stôl a kocky namiesto vás, výber dekorov a kuchynských spotrebičov a to najdôležitejšie: vidíte 3D real time obraz kuchyne. Jedným kliknutím na streaming v našej mailovej pozvánke vidíte - v bezpečí vášho domova - ako kuchyňa rastie pred Vašimi očami.

1


HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS