-->
V tomto období máme pre vás možnosť nechať si navrhnúť novú kuchyňu on-line bez vašej osobnej prítomnosti na predajni. S video hovorom alebo cez mail a telefón. Vďaka tomu je teraz možné plnohodnotne vytvárať či upravovať návrhy kuchýň presne podľa vašich predstáv. Táto užívateľsky priateľská služba plne nahradí schôdzku v našej predajni, umožní vám premietnuť do návrhu kuchyne všetky vaše priania a je pre vás úplne zadarmo. Využitie tejto služby od vás nevyžaduje žiadnu inštaláciu softvéru, zásah do vášho počítača ani zložité prihlásenie. Služba plne zachováva vaše súkromie.

Zároveň sme pre vás pripravili aj služby osobného konzultanta a návrhára kuchyne, ktorý je pripravený navštíviť vás u vás doma.

Môžete si vybrať, ktorá z našich nových služieb vám viac vyhovuje.

Služby si objednajte na telefónnom čísle +421 911128190 , alebo nižšie uvedeného formulára.

Ak máte záujem o konzultáciu s video hovorom s možnosťou zdieľanej obrazovky, volajte a píšte na +421 903298504 rumanova@oresi.sk alebo +421 903298507 zilina@oresi.sk.

3D návrh tvoríme pre Vás a s Vami zdarma. Dostávate od nás nezáväznú cenovú ponuku, kde uvidíte, koľko Vás vyjde  zaobstaranie novej kuchynskej linky. Buď so spotrebičmi alebo bez, s doplnkovými službami či iným tovarom. Váš návrh je pre Vás v našom systéme kedykoľvek k dispozícii k nahliadnutiu, a to bezplatne.  Odovzdanie vizualizácie kuchynskej linky v mailovej alebo tlačenej forme je spoplatnená služba vo výške 49,- € s DPH. V prípade zakúpenia kuchynskej linky odpočítavame tento poplatok z jej kúpnej ceny.

  • * označuje povinné pole
HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS