Listy našich zákazníkov


Dobrý deň, posielam Vám recenziu. Mať vysnívanú krásnu a praktickú kuchyňu bol môj sen už mnohé roky. Keď sme si začali plniť sen o peknom bývaní nastal čas splniť si sen aj s kuchyňou. Voľba padla na firmu Oresi, ktorej kuchyne som si už skôr prezerala cez internet. Prvý dojem -ako vyzerá kuchynské štúdio je pre mňa veľmi dôležitý a predajňa Oresi v Martine ma nesklamala. Krásne línie kuchýň, vkusná dekorácia a veľmi príjemná predajkyňa ma presvedčili, že sme s manželom v správnom kuchynskom štúdiu. Slečna Iveta Frankova v Martine bola od prvého okamihu skvelá. Príjemná, pozitívne naladená a úplná profesionálka vo svojom obore. Aj keď sme občas nevedeli čo by bolo vhodné, krásne nás usmernila k tým najlepším výsledkom. Hneď od začiatku našu kuchyňu plánovala akoby ju plánovala pre seba a nakoniec sa s nami tešila na náš splnený sen 😉. Vaše kuchyne budeme vrelo odporúčať známym.

S pozdravom Murínová z mesta Martin

Dobrý deň, radi by sme sa poďakovali pani Renáte Bestvinovej za profesionálny a ústretový prístup pri vybavovaní objednávky u vás v predajni Oresi v Petržalke. Pani Renáta flexibilne vyhovela našej požiadavke a umožnila nám stretnutie v čo najkratšom čase. Pri vypracovávaní návrhu kuchyne trpezlivo odpovedala na naše otázky, dala nám množstvo praktických rád a doporučení. Jej komunikácia s nami bola vysoko profesionálna a zároveň ľudsky prívetivá. Keďže v ten deň sme absolvovali aj stretnutia v iných kuchynských štúdiách, mali sme možnosť zažiť aj prístup ostatných konkurenčných predajcov, z ktorého sme nemali dobrý pocit.

Preto ešte raz ďakujeme za kvalitne vykonanú prácu pani Bestvinovej. Svojím prístupom potvrdila profesionalitu jednania, svoje praktické skúsenosti, empatiu voči zákazníkom a zároveň tak podporila kvalitu mena Oresi. Vašu značku a vašu predajňu v Petržalke s radosťou budeme odporúčať aj našim známym. Tešíme sa na dovoz a montáž kuchyne.

Želáme veľa spokojných zákazníkov a príjemný zvyšok dňa, s pozdravom,

Tatiana Marianičová a Martin Hitra

Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať. Kúpovali sme od Vás kuchyňu na chatu (objednávka síce znela na dcéru, ale keďže som videla jej kuchyňu, ktorú má tiež od Vás, tak som sa rozhodla, že navštívim Vašu pobočku v Košiciach a dám si poradiť). Som veľmi rada, že som tak urobila. Váš pracovník pán Ambriško bol neskutočne milý, ústretový a v mnohom nám poradil. Taktiež pracovníci, ktorí doniesli nábytok brali svoju prácu maximálne zodpovedne, každú dosku sme prešli či nie je poškodená, či sedí odtieň. Bála som sa kto príde zmontovať nábytok, ale zbytočne. Prišli pán Kaščák s kolegom a nebol žiaden problém, pracovali rýchlo, bez prestávky a veľmi precízne. Kuchyňa sa všetkým páči, aj keď je maličká lebo to sme chceli na chatu, ale šikovná. Vrele odporúčam ďalším zákazníkom. Keď sa rozhodneme vymeniť našu starú kuchyňu v byte, určite využijem Vaše služby; Vášho predajcu pána Ambriška, pracovníkov z dopravy a montážnikov. So všetkými som bola veľmi spokojná. Pri takýchto zamestnancoch sa Vám musí dariť a to Vám aj prajem.

Eva Czompolyová, Košice

Dobrý deň, vyslovujem veľkú pochvalu a vďaku p. Ciberejovej z predajne Oresi Tesco Trnava a pánovi Sučíkovi, ktorý previedol bezchybnú montáž kuchyne presne podľa mojich požiadaviek. Oceňujem 100 % profesionalitu, odbornosť, prístup k zákazníkovi - jednanie, vystupovanie, dôveryhodnosť, spoľahlivosť! Keď budem doporučovať, tak Oresi a zvlášť týchto dvoch ľudí. Dúfam, že bude tento e-mail postúpený - doručený správne, na správne oddelenie. Ďakujem a veľa úspechov.

Mgr. Monika Fančovičová, Trnava

Dobrý deň.Touto cestou by sme chceli vysloviť veľkú vďaku Vašej pracovníčke p.Veronike Turičíkovej z predajne Oresi v Trenčíne,ktorá robí skvelé meno vašej firme a značke.Osobitne by sme vyzdvihli jej príjemné profesionálne vystupovanie,milosť,ústretovosť,spoľahľivosť,s tak absolútne profesionálnym prístupom sme sa dlho nestretli.Snažila sa čo najviac priblížiť našim predstavám.Dopodrobna nám vysvetlila každý detail,neúnavne odpovedala na naše otázky:)Kuchyňu budeme objednávať v septembri,ale už teraz sa tešíme na našu dômyselne vypracovanú kuchyňu so super detailami,na ktorej zložení má veľký podiel aj p.Turičíková.Naozaj ešte raz veľké Ďakujeme, vyslovujeme pochvalu a vďaku p. Veronike Turičikovej :)Všetko dobré a veľa spokojných zákazníkov prajem!

rodina Jeřábková, Trenčín

Chcem týmto vyjadriť veľkú spokojnosť s prácou Oresi, so zmyslom pre detail a precíznosť a mimoriadnou kvalitou ich odvedenej práce ako aj ochotou a ústretovosťou, s ktorou pristupovali k našim požiadavkám. Naozaj kvalitu ich práce budem s radosťou šíriť ďalej. Svojou prácou robia veľmi dobré meno vašej firme!!! Bola by som rada, keby sa aj touto formou dostalo k nim vyjadrenie našej spokojnosti a patrí im veľká vďaka za veľký kus vykonanej práce. Ešte raz ďakujem!

Lucia Máliková, Senec

Dobrý den, chcela by som sa touto cestou Vám podakovat za dodanie kuchynskej linky, ktorá sa nám všetkým velmi páci. Zároven chcem vyjadrit podakovanie p. Viznerovej Magdaléne/ na predajni v i Lamaci/, za jej profesionálny prístup ku klientovi, za jej milé vystupovanie a rady, ktoré nám poskytla, vidiet, že svojim vystupovaním a radami, vie uspokojit zákaznika, za co jej velká vdaka. Firma Oresi, si takýmto prístupom svojich pracovníkov iste získa, vela spokojných zákazníkov. Dalej by sme sa chceli podakovat vášmu pracovníkovi - montérovi p.Norbertovi Klásekovi, za odbornú prácu pri zameraní a zmontovaní kuchynskej linky. Dakujeme, boli sme nadmieru spokojní s jeho odbornou prácou. Vidiet, že táto práca ho baví a naplna, co bolo patricne vidiet pri realizácií - montáži našej kuchynskej linky. Verím, že s jeho prácou budú spokojní další Vaši klienti. Dakujeme firme ORESI, radi vaše výborné referencie postúpime dalším potenc. zákazníkom.

Anna Balážová, Chorvátsky Grob

Túžila som po novej kuchyni a robila som prieskum, tak som vošla aj do ORESI Martin. Ujala sa ma slečna Ivanka Majorová a bolo rozhodnuté. Spoločne sme navrhli kuchyňu podĺa mojich predstáv, oceňujem jej profesionalitu, odbornosť, prístup k zákazníkovi, trpezlivosť, ústretovosť. Veľká vd´aka patrí aj pánom, ktorí my prišli linku montovať a síce Antonovi Olešovi a Petrovi Junasovi ich práca bola vysoko precízna, rýchla, bez zbytočných prestávok a hlavne kvalitná. Vrelo tento tím odporúčam a ďakujem za moju krásnu kuchynskú linku, ktorá je krásna, taká akú som si priala. Ešte raz ďakujem.

Vlasta Ptáková, Martin

Čoskoro budem zákazníkom firmy ORESI (v apríli budem záväzne objednávať kuchyňu SORANO) a v tejto súvislosti si vás dovoľujem touto cestou kontaktovať, aby som v mene mojej manželky i svojom vyjadril poďakovanie pracovníčke pobočky vašej firmy vo Zvolene pani Ľubici Rajnicovej. Želáme firme ORESI a i Vám osobne veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov.

Ing. Ján Pšida, Lučenec

Dobrý deň, chcel by som Vám vyjadriť svoju veľkú radosť a potešenie, z montáže mojej novej kuchyne Oresi v dňoch 5 a 6. 6. 2014 p. Panákom. Obaja chalani boli výborní, usilovní, šikovní a hlavne extrémne poriadkumilovní. Akýkoľvek odpad po sebe okamžite zlikvidovali. Kuchyňu zmontovali výborne a chcel by som im týmto vyjadriť veľkú pochvalu. So službami Oresi som maximálne spokojný a určite budem odporúčať aj svojim známym.

Rastislav Kováč, Drietoma

Touto cestou by som sa chcela poďakovať spoločnosti ORESI za jej jedinečné ponuky kuchýň. Pred nedávnom som si vybrala práve jeden z produktov ORESI. Kuchyňa spĺňa všetky moje predstavy a očakávania, ako z hľadiska kvality tak aj dizajnu. Zároveň oceňujem snahu a ústretovosť, s ktorou spoločnosť pristupovala k mojim požiadavkám. Rovnako pozitívne hodnotím prácu montážnych pracovníkov, ktorí odviedli svoju prácu na výbornú. Vaše produkty budem s nadšením odporúčať aj ostatným. Ešte raz ďakujem!

Lýdia Letková, Nitra

Dobrý deň, touto formou by som si dovolila vyjadriť poďakovanie za profesionálne zmontovanie kuchyne a najmä prístup k zákazníkovi p. Panákovi a jeho kolegovi. Osobitne som milo prekvapená z veľmi milého a ochotného vystupovania Vašej pracovníčky sl. I. Michalcovej, aj napriek môjmu neustálemu "otravovaniu a dotazovaniu". Ešte raz vďaka

Elena Ďurišová

I bought a kitchen from Oresi in 2014, the designer had a lot of good ideas and was also able to work with my ideas to come up with a very nice design that was also functional and practical and affordable. The kitchen was manufactured on time, delivered on time and the workmanship was excellent , any unexpected problems along the way were dealt with quickly and efficiently to my satisfaction. The end result is that I have a wonderful kitchen that I am very happy with and I would recommend Oresi to my friends!

Patrick McLaughlin, Brno

Dobrý deň, touto cestou by sme chceli vysloviť poďakovanie a pochvalu Vašim pracovníkom za pozitívny prístup k ich práci, konkrétne panu Ing. Milanovi Ambriškovi z predajne ORESI v Košiciach - OC Optima, za ochotný a ústretový prístup pri riešení návrhu a objednávky kuchynskej linky, ďalej pánom Mariánovi Kozákovi a Marekovi Širancovi, ktorí nám kuchynskú linku zostavovali 12. – 13. júla 2012 v Košiciach na Oštepovej, za šikovnú prácu, ochotné a slušné jednanie. S takýmto prístupom sa nestretávame často, preto sme boli milo prekvapení a spokojní. Veríme, že tento prístup ku klientom si Vaši pracovníci zachovajú aj naďalej. Prispieva to k šíreniu dobrého mena Vašej spoločnosti ORESI, ktorú budeme aj my odporúčať ďalej, ďalším potencionálnym zákazníkom.

Dušan a Júlia Pavčíkovci, Košice

Jsem ve věku, kdy často již musím spravovat i to, co jsem kdysi udělal. Došlo i na to, že naše kuchyně by potřebovala vyměnit, i když mne osobně to nepřipadalo tak naléhavé, ale budiž. Výhodou dnešní doby je to, že pokud něco potřebujete, najdete velkou nabídku hledaného zboží s různými podmínkami, slevami atd. Vyžaduje to však určitou osobní statečnost navštívit rozsáhlé prodejní prostory a absolvovat pohovory s prodavači o výhodách právě jimi nabízených produktů.
Takto jsme doputovali až do prodejny ORESI na Praze 4, která nás zaujala jednak architektonicky, ale hlavně svým sortimentem. Po opakovaných jednáních, která probíhala velmi fundovaně a profesionálně ze strany prodávajících, včetně slevových nabídek, možnosti dovezení, kompletace zakoupeného nábytku i spotřebičů, jsme kuchyň ORESI koupili. Vše proběhlo k naší spokojenosti, i když vzhledem k naší časové vytíženosti při práci v nemocnici, personál nám vyšel maximálně vstříc a přizpůsobil se podle našich časově komplikovaných požadavků. Proto mohu doporučit ORESI.

Doc. MUDr. Vladimír Visokai Ph.D., Praha

Před deseti lety jsme koupili starý venkovský statek a pustili se do rekonstrukce. Jsme s manželem oba architekti a tak to šlo poměrně pomalu, protože soudobé materiály jako třeba sádrokarton nebo různé maltové směsi nesměly překročit práh domu. Problémem byla kuchyň. Nejsme zase takoví staromilci, abychom pro každé vaření zatápěli ve starých kamnech. Rozhodli jsme se proto pro moderní kuchyň současného designu. Po dlouhém pátrání a rozhodování zvítězilo Oresi. V jeho pankráckém studiu jsme si takříkajíc všechno ošahali a nechali si zfinalizovat výsledný návrh včetně všech detailů a spotřebičů. Z výsledku jsem nadšená. Moderní design kuchyně Oresi krásně zapadá do rekonstruovaného interiéru. Od návrhu přes realizaci a servis mohu kuchyně Oresi jen a jen doporučit. A jako třešničku na dortu musím zmínit cenu, která byla skvělá!

Ing. arch. Olga Vavřínová & Ing. arch. Mikoláš Vavřín, Roztoky u Prahy

Dobrý den, tímto Vám píši jako Váš velmi spokojený klient. Objednal jsem si pro naší firmu u ORESI 3 kompletní kuchyňské linky včetně spotřebičů (každá jiných rozměrů, včetně rohové) a byl jsem velmi mile překvapen nejen vstřícností personálu, ale také rychlostí realizace a v neposlední řadě i odbornými radami při navrhování kuchyní. Stejně tak oceňuji profesionální přístup montážních techniků, kteří se dostavili přesně v avizovaný čas, po montáži kuchyní po sobě vše dokonale uklidili a s úsměvem se rozloučili. Rozhodně firmu ORESI doporučuji všem, kteří hledají proklamovanou kvalitu za rozumnou cenu.

Richard Vortel, provozní ředitel tiskárny Triangl, a. s., Praha

Vážení přátelé v Oresi! Jako truhlář a odborník v tomto oboru bych vám chtěl poděkovat za kuchyň z vaší produkce. Nedávno jsme si s manželkou jednu v Oresi vybrali. Teď je již namontovaná a funguje k naší plné spokojenosti. Píšu Vám vlastně proto, že známí kteří k nám chodí se diví, proč jsem si kuchyň nevyrobil sám, když už jsem ten truhlář. A tak jim odpovídám, že se na tento obor truhlařiny nespecializuji a nemám takové vybavení abych při výrobě dosáhl takové kvality jako nám nabídla firma Oresi a navíc za překvapivě příznivou cenu. Já se zabývám zejména truhlařinou kolem varhan, kde provádíme buďto restaurování a nebo často i výrobu nových dílů pro tyto hudební nástroje a tam se mi zase nemůže vyrovnat Oresi. Jde tedy o zcela odlišné obory. Navíc musím dodat, že se nám moc líbilo, jak jsme si mohli při navrhování kuchyně s Vaším zaměstnancem po centimetrech přidávat rozměry a tak si sestavit kuchyň precisně a přesně na míru stejně tak, jako jsem zvyklý pracovat ve své dílně. Přeju vám hodně štěstí a úspěchů v práci.
Srdečně zdraví

Roman Polášek, umělecký truhlář, Mikulůvka

Dobrý den, přeji do Oresi a zvláště vedení společnosti, pro které je tento mail určen. Vzhledem k tomu, že stavím již třetí dům, tak mám několik zkušeností s kuchyňskými studii a s jejich zaměstnanci, či partnery. Některé zkušenosti byli pozitivní, většina ale negativních nebo velmi negativních. Jako hlavní problém jsem považoval a zaregistroval neznalost a nekompententnost, často i ochotu jen na první schůzce. V posledních 14 dnech jsme se ženou navštívili 4 krát po cca 2 hodinách vaši pobočku v Mostě, jmenovitě jsme jednali s paní Zachariášovou a musím říci, že jsem hodně bedlivě sledoval, jak to bude vypadat tentokrát. Už po 2. schůzce jsem se těšil na další a kladl jsem paní Zachariášové různé otázky, které byly ve věci důležité a musím říci, že znala odpověď na vše a byla připravena, měla jasno ve věci, návrhy pro nás se bavila a uměla dobře kombinovat. Krom toho nám několikrát s úsměvem předělala vzhled, tvar, materiál, spotřebiče budoucí linky (4. schůzka) a líbilo se mi, že nečinila žádný nátlak. V jiném konkurenčním studiu, po nás chtěli po 1. schůzce zálohu s tvrzením, že všude je to stejné a prodavačka na mne činila nepříjemný psychický nátlak. Na 5. schůzce jsme rádi podepsali objednávku za 170 tis. Kč. Šel jsem spát s pocitem, že tento bod máme opravdu dobře vyřešen a za sebou a teď už budeme jen platit za objednané služby. Chci podotknout, že v tomto případě snad konečně budu platit rád. Stálo to za to. Dobrá zkušenost, děkuji Oresi a děkuji paní Zachariášové.
S úctou k Vaší práci

Milan Gavenčiak, realitní makléř, Most

Vážení, chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za to, že ve Vaší prodejně v Jičíně máte velmi šikovného, ochotného, obětavého a velmi vstřícného zaměstnance p. Šturmu. Byl při našich jednáních trpělivý, vyposlechl moje požadavky, představy o využití nové kuchyně, při změnách nebylo na něm ani náznakem vidět, že bych ho nějak obtěžovala (trpělivý byl i když jsme běhali po prodejně a já ukazovala na vystavených kuchyních co se mi líbí, co bych chtěla jinak, jak co zkombinovat...). Vlastně mi splnil sen o mé nové krásné kuchyni, protože trpělivě připravoval mé návrhy. Už se proto moc těším na 16. února, kdy mi bude kuchyň dovezena, začne se s montáží a já věřím, že budu moc spokojená. Mějte se hezky, přeji hodně úspěchů a dalších šikovných prodejců.

Eva Samková, Jičín

Od začátku projektu až po závěrečnou montáž běželo vše podle plánu a dohody, tak jak jsem na začátku očekával. Přeji Vám další a další spokojené zákazníky.

Josef Navrátil, Prostějov

Vážení, úvodem svého dopisu bych chtěla poděkovat za výbornou péči,kterou jsem u Vaší společnosti našla při koupi naši nové kuchyňské linky. V září roku 2014 jsme navštívili Vaší pobočku v Náchodě,kde se nás ujala Vaše prodejkyně Markéta Macháčková.Nabídla nám výborný servis,přesně vyšla vstříc našim představám a požadavkům,ochotně se nám věnovala dokud nebylo vše potřebné dořešeno a to i dlouho přes svou pracovní dobu.Odcházeli jsme s příjemným pocitem,díky kterému jsme už dopředu měli jasno,kdo bude dodavatelem naší kuchyňské linky. Během stavby našeho rodinného domu jsme vystřídali hodně dílčích dodavatelů a pokud by každý předvedl přístup jako Vaše zaměstnankyně,věřím,že stavba rodiného domu by byla zábavou pro každého. Zmíňit bych chtěla určitě i svou další návštěvu v prosinci 2014,kdy jsme chtěli společně naplánovat detaily realizace a paní Macháčková mi nabídla Vaši novou řadu kuchyní Bauformat a Livanza a současně mě dispozice naši kuchyňské linky překreslila také na tyto modely.Musím říct,že tyto řady jsou velice zdařilé a velice vážně jsme uvaživali náš vybraný model Dolti změnit na výše zmiňované.Bohužel rozpočet našeho domu je neúprosný a i po dlouhé úvaze jsme se museli vrátit zpět k námi vybranému modelu. Námi zakoupenou kuchyň.linku již máme namontovanou,dodávka byla kompletní a přesně dle předem dohodnutého časového harmonogramu. Celkově mám z námi uskutečněného obchodu výborný pocit a ráda budu Vaši pobočku v Náchodě a konkrétně paní Macháčkovou doporučovat všem svým známým.

Adéla Kašparová, Náchod

Jsem ráda, že mohu touto cestou vyslovit mé poděkování společnosti ORESI při výběru kuchyně a nábytku do interiéru mého bytu. Jmenovitě především vedoucímu pobočky společnosti ORESI v Brně – Campus Square, panu Lukášovi Královi, za jeho odbornou pomoc, profesionální přístup, ochotu a otevřené jednání. Do prodejny jsem přišla s určitým přáním, myšlenkou… následovaly konzultace a výsledkem je plně fungující kuchyň, která splnila i mé představy jak po stránce vizuální, tak finanční. Stejně tak tomu bylo při volbě nábytku ve stejném designu do interiéru. Díky tomuto nyní získal byt moderní, ucelený vzhled. Rovněž tak dobře musím hodnotit i profesionální přístup montážních pracovníků, kteří svoji práci odvedli na velmi dobré úrovni. Také zde jsem se setkala s ochotou a vstřícným jednáním.

Mgr. Bc. Jana Lichnovská, Brno

I když jsme měli zpracovanou základní koncepci kuchyně architektonickým studiem, ve fázi realizačního návrhu bylo nezbytné provést "adaptaci" na skutečné rozměry prostoru pro kuchyni a na výrobní sortiment firmy Oresi a rovněž doladit barevné řešení. Již tohoto úkolu se zástupce fy.Oresi, pan Pavel Losman zhostil perfektně, v průběhu dvou či tří setkání zpracoval několik variant, které jsme společně vyhodnotili a vybrali jednu z nich pro možnou realizaci. Navrhované kuchyňské prvky nám pan Losman přímo na prodejně ochotně ukázal a navrhnul i různá možná technická vylepšení a varianty, čímž se ve vzájemné komunikaci mohu říci povedlo najít optimální nebo snad i nejlepší možné technické řešení a dosáhnout takové vysoké úrovně kvality, kterou jsme žádali a očekávali. Rovněž jsme velmi ocenilli i nabídku spotřebičů, jak jejich širokou nabídkovou škálu tak i kombinace akčních cen, které spolu s příznivou cenou kuchyňské sestavy vedly k jednoznačnému rozhodnutí o zakoupení kompletní celé sestavy včetně spotřebičů u firmy Oresi. Se zástupcem firmy Oresi panem Losmanem jsme řešili i další atypické záležitosti, například překrytí krajních bočních stěn materiálem totožným s dvířky skříněk, meziskříňkové dilatační lišty atd apod., které byly rovněž úspěšně dořešeny a výrazně přispěly k výslednému celkovému efektu. V průběhu realizace došlo k několika změnám z důvodů překročení tolerancí stavebních konstrukcí, avšak i tyto byly profesionálně posouzeny, projekt upraven a dodány prvky odpovídajícho rozměru. Montáž proběhla v námi stanovených termínů, mohu říci že rychle a zároveň odborně a kvalitně, po ukončení montáže skupina pana Davida Klimenta navíc vždy uvedla prostor do původního čistého stavu, což stále ještě není samozřejmostí. Zástupce formy Oresi p.Pavel Losman byl zainteresován i do fáze montáže, a drobné organizační záležitosti výměny a záměny prvků řešil promptně a precizně. Závěrem mohu shrnout, že s p.Pavlem Losmanem byla opravdu radost spolupracovat, ve všech stádiích, od projekční fáze až po dokončení montáží, veškeré vzniklé dotazy či změny s námi řešil se zájmem, profesionálně a k naší naprosté spokojenosti.

manželé Vrtělovi, Brno-Líšeň

Když jsme se před třemi lety měli stěhovat do nového bytu, tak jsme museli zařídit kompletně novou kuchyň včetně všech spotřebičů. Měli jsme návrhy od 3 různých společnosti a jednoznačně zvítězila Oresi díky svému profesionálnímu přístupu. Touto cestou bych tedy velmi ráda poděkovala společnosti Oresi za perfektní, profesionální a hlavně velmi rychlý přístup k realizaci kuchyně. Obzvlášť velké dík patří paní Tereze Skorkovské, která se nám věnovala na Pankrácké pobočce a sestavila 3D návrh kuchyně zdarma. Netušili jsme, co vše je třeba vybrat, od vnitřku šuplíku až po držáky. Kolik je druhů baterií a jaké jsou pracovní desky a dřezy. Čím se liší a který je lepší. Se vším skvělé poradila a do detailu vysvětlila. Od podepsání smlouvy jsme do 3 týdnů měli kuchyň doma sestavenou bez sebemenších problému, závad či reklamací. Kuchyně Oresi mohu jen doporučit i díky kvalitě a skvělé ceně.

Irina Hovhannisyan, Praha

Vážení přátelé, kuchyň Oresi máme už deset let a jsme s ní stále spokojeni. Proto jsme se s důvěrou obrátili na Oresi, když jsme se rozhodli pořídit si novou varnou desku. Navíc nabídka u Vás byla nejlevnější, jakou jsme našli. Desku nám přijel usadit Váš montér, který nám navíc sám od sebe sešteloval všechna dvířka a vůbec si za to nechtěl nic vzít. Moc děkujeme a zůstáváme Vašimi věrnými zákazníky.

Bohumila Málková, Žďár nad Sázavou

Vybrali jsme si Vaši dodávku kuchyně a pokoje z důvodu nejlevnější ceny ve srovnání s ostatními výrobci. Velmi jsme byli spokojeni s přístupem k zákazníkovi při zpracování objednávky a projektu p.ing. Mazánkovou na zařízení kuchyně a obývacího pokoje. Perfektní dodávka a montáž, při které jsme drobnosti řešili na místě za přímé účasti p.ing. Mazánkové. Montéři, pánové Adamec a Dozbaba provedli profesionální práci s výborným výsledkem. Rádi práci Vašeho kolektivu a firmy doporučíme přátelům. Děkujeme ještě jednou za Vaši výbornou práci a jsme s pozdravem.

Drahomíra a Karel Slavíčkovi, Brno

Mohu jen potvrdit velmi vstřícnou a obětavou spolupráci při přípravě a realizaci projektu s prodejnou v Rychnově nad Kněžnou. Výborné vysvětlení možností a kombinací materiálů pro naši kuchyň. Zároveň také ochotu okamžitého řešení při určitých nestandardních situacích, které se vyskytly během montáže.

Milan Cedidla, Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den pane Machovský, chtěla bych Vám a vašemu kolektivu moc a moc poděkovat, všechno klaplo na 100%, pan Coufal je odborník na svém místě. Pochvala patří i Vám ,že jste vše tak perfektně připravil a zorganizoval. Nesmím zapomenout také na řidiče, který nám to vše přivezl, byl velice příjemný a ochotný. Ještě jednou díky vám všem:)Kuchyně Avorno Toskána je nádherná! Budu vás všude chválit .Mějte se hezky a přeji příjemný den.

Stanislava Bednaříková, Mohelnice

Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat panu Novákovi a Svobodovi za kvalitně odvedenou práci. Jsou to velice šikovní pánové. Děkujeme za všechno a ať máte samé spokojené zákazníky.

Manželé Matějkovi, město Miroslav

Dobrý den, ráda bych tímto vyjádřila naši spokojenost s širokou nabídkou kuchyňských sestav ve vaší prodejně a v neposlední řadě i s velice milým a profesionálním přístupem p. vedoucí N.Koubové, díky níž jsme se rozhodli pro koupi kuchyně právě u vás. Hezký den.

Dagmar Válková a Kamil Hofman, Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, v době, když jsem se rozmýšlel, jakou kuchyň si vyberu do svého nového domu, našel jsem Pulitu od ORESI. Kuchyň mi navrhl pan Marek Lampart, tímto bych mu rád poděkoval za profesionální přístup, ochotu, skvělé nápady a rychlé zpracování grafických návrhů. Kuchyň je perfektní. Nebylo potřeba cokoli měnit nebo upravovat. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Petr Morávek, Český Brod

Dobrý den, Chci touto cestou napsat pozitivní referenci Vašemu prodejci Tomáši Hanibalovi. I přes to, že jsem přišel neobjednán, pan Hanibal se po zjištění mé situace (mimopražský klient) přizpůsobil a dokázal věci zařídit tak, abychom spolu mohli sednout na vypracování návrhu. Toto velmi oceňuji, protože to udělat nemusel. Celou dobu se mnou jednal skutečně profesionálně a bylo vidět, že má zájem najít pro mne jako klienta dobré řešení. Svým jednám pomáhá budovat dobré jméno Vaší firmy a reprezentuje ji na špičkové úrovni.

Jan Somol, Rakovník

Dobrý den, tímto chci poděkovat za bezproblémovou zakázku, kterou jsem vaší firmě zadal. Mohu sdělit, že jste u mě první firma, které odvedla práci od A až do Z perfektně a přesně tak, jak jsem si představoval. Zvláště chci poděkovat za profesionální přístup paní Dlouhé z Mladé Boleslavi, která mě mmj. jiné přesvědčila, že tak velká firma má k zákazníkovi luxusní přístup a na město, jako je Mladá Boleslav, i lidové ceny. Děkuji celému týmu, který se na zakázce podílel. Smekám.

Jiří Chládek, Mladá Boleslav

Vážená paní Skorkovská,
dovolte mi prosím touto cestou upřímně poděkovat za Vaši perfektní práci při plánování kuchyně v Bílé Třemešné a zařizování montáže. Současně prosím o vyřízení našeho velkého díky a pochvaly za práci, která by si jistě zasloužila odvděčit nejen slovně, montážníkům pod vedením p. Teichmanna. Jimi odvedená práce je skutečně perfektní a zcela zakrývá nekomunikativnost Vašich kolegů z oboru z řad konkurence. Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji všem, abyste ve vysoce nastavené laťce vůči klientům vydrželi s úsměvem.
Srdečně zdraví,

Jan Horník, Bílá Třemešná

Chtěl bych Vám poděkovat za vynikající přístup a profesionalitu, s kterou jste nám pomohli při výběru a sestavení všech komponentů. Věřte, že kdykoli v budoucnu vstoupím do kuchyně, vzpomenu si na Vaši milou slečnu prodejkyni ze studia v Třebíči. Ještě jednou Vám moc děkuji!

Vlastimil Rybníček, Třebíč

Rád bych tímto mailem poděkoval společnosti Oresi za její služby. Byli jsme velmi spokojeni se vstřícností a profesionalitou Vašich pracovníků ve všech fázích realizace. Funkčnost i skvělý vzhled konečného produktu, vzhledem k nízké ceně, předčil naše představy. S manželkou jsme výběru kuchyně a porovnávání cenových nabídek věnovali skutečně mnoho času a nyní jsme velmi rádi, že jsme zvolili společnost právě Oresi. Děkujeme!

Karel Vašíček, Praha

Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat Vašim montážním pracovníkům panu Mrňovi a jeho kolegovi, kteří u nás montovali kuchyň 19. 5. a 20. 5. 2014. Jednak za jejich dobře odvedenou prácí (což není v dnešní době vždy samozřejmost) a také ochotu a vstřícný přístup k zákazníkovi.

manželé Tržílkovi, Třebíč

Dobrý den, rádi bychom vyjádřili velkou spokojenost s Třebíčskou prodejnou ORESI! Rozhodování, kde vybrat kuchyň, nebylo jednoduché, to nám věřte. Ale po příchodu na prodejnu v Třebíči, kde se nás ujala paní Eliášová, bylo rozhodnuto. Před vlastním návrhem nás paní informovala o všech vašich akcích, které nás zaujali. Kuchyň jsme si vybrali Nordiq, je krásná a jednoduchá. Grafický návrh nás mile překvapil, byl vyladěný, precizní a bylo vidět, že do něj paní Eliášová vložila svůj cit pro krásu i praktičnost. Dále nám vysvětlila kde bude jaká „díra“, zásuvka a přívody. Prostě perfektní! Její milé, přátelské a profesionální jednání nám bylo velice příjemné. Děkujeme. Prodejnu v Třebíči budeme jen doporučovat. Hodně štěstí

Tomáš Frolich a Blanka Pospíšilová, Třebíč

Dobrý den, zakoupila jsem si kuchyň Dolti od společnosti Oresi a musím říct, že jsem udělala skvělý kup. Cena za kterou jsem kuchyň pořídila je bezkonkurenční a když k tomu ještě připočtu celkový servis na prodejně a skvělou montáž, tak je mi jasné, že jsem líp nakoupit nemohla. Kuchyň je nádherná a vaření v ní je radost. Ještě jednou moc děkuji celému týmu na prodejně v Březí.

Aneta Vlášková, Praha

Montáž proběhla perfektně a kuchyň je kvalitní. Jsme z ní moc nadšeni a velice spokojeni. Další dny používání ukazují, jak je bezvadná. Všem se moc líbí. Je moc hezky uspořádaná a dobře se používá. Ještě jednou moc děkujeme.

Vladimíra Listopadová, Praha

Kuchyň už téměř stojí a musím říct, že jsme s Vaší pomocí vybrali opravdu super! Už se hrozně těším, až to bude komplet a budeme tam moci vařit. :-) A tým pana Šilinga si tedy taky nemůžeme vynachválit, jsou to opravdu profíci. Byla dobrá volba se obrátit na Vás, takže ještě jednou mockrát děkujeme!!!

Miroslava Rybníčková, Slaný

Je to moje druhá KUCHYNE během let od ORESI a jsem velmi spokojen. Velmi pozitivně hodnotím i přípravnou fázi u pracovníků v Ústí na prodejně, stejně tak i montáž a veškeré náležitosti byly bez problémů a v daných termínech. I změny byly bez problémů při montáži splněny. Jsem opravdu spokojen.

Miroslav Peřina, Ústí nad Labem

Jsem čerstvou majitelkou Kuchyne Oresi. Před dvěma týdny nám ji montoval pan Nekola se svým kolegou. Ráda bych touto cestou poděkovala zaměstnancům českobudějovického studia, konkrétně paní Faustové a panu Mündlovi za jejich velmi vstřícné jednání a příkladný proklientský a profesioální přístup. Při plánování naší nové KUCHYNE i během její realizace jsme spolu strávili několik hodin. Kromě toho jsme spolu byli několikrát domluveni, že mě po obdržení potřebné informace budou informovat, a takto vždycky obratem učinili. Sama pracuji v oboru, kde jsem v denním kontaktu se zákazníky i dodavateli, proto takové jednání velmi oceňuji a v soukromém životě, kdy vystupuji jako zákaznice, dvojnásobně. Nesetkávám se s takovým přístupem ani s potřebnou profesionalitou v běžném životě bohužel tak často, jak coby zákazník platící za kupované služby či zboží očekávám. Můj dík patří i paní Šťástkové. Nevím, jestli pracuje také na ČB pobočce byly jsme spolu pouze v e-mailovém kontaktu. Velmi spokojená jsem s odvedenou prací pana Nekoly a jeho kolegy. Oba pánové předvedli poctivou a praxe znalou práci. Takto si přesně představuji profesionálně poskytnutou službu, za níž platím.

Petra Podskalská, Dolní Třebotín

Chtěla bych Vám a montážní skupině pana Šťastného poděkovat za vstřícné jednání. Díky vaší profesionalitě byly dodány všechny montážní prvky i různé drobnosti, nic nescházelo, alespoň já o ničem nevím, tak si myslím, že i montérům se dobře pracovalo. Všichni lidé v Oresi byli vždy velice ochotní a trpěliví, když jsem si potřebovala něco promyslet nebo jsem se rozhodovala, jak vysoko skříňky, nebyl na nich znát žádný spěch a nervozita. Byli nenároční, skromní a ohleduplní. Prodejkyně měla se mnou trpělivost a oceňuji, že mi doporučila nějaké ty „vychytávky“ – nebouchají šuplíky ani zavírání skříněk, které se ocení až při běžném používání. Ještě jednou děkuji a do budoucna Vám přeji hodně dalších spokojených zákazníků.

Jindřiška Plšková, Horní Lhota

Upřímně, je pravdou, že s celým projektem nové KUCHYNE jsme byli opravdu velmi spokojeni, vše probíhalo až překvapivě hladce a profesionálně, novou kuchyni jsme převzali bez jakýchkoliv závad. Velmi pozitivně hodnotím jak přístup svěřených zaměstnanců Oresi v oblasti zákaznického servisu, tak přípravu projektu i celkovou stavbu a doprovodné služby. V našem případě velká spokojenost. Ještě jednou díky, přeji pěkný den.

Josef Vítek, Praha

Dovolte mi touto cestou vyjádřit velké poděkování za vstřícnost při řešení mého nákupu KUCHYNE. V padesáti letech jsem si poprvé v životě pořizovala kuchyň od profesionální společnosti. Bezradná jsem přišla na pobočku v Mostě, kde se mne hned ujala slečna/paní Monika Zachariášová, která mne vyslechla a společně jsme začaly plánovat mojí budoucí kuchyň. Já naprostý laik v tomto oboru jsem jen zírala co vlastně taková KUCHYNE má mít. Nápomocna nám byla i slečna/paní Drahoslava Boudová. Jsem oběma velmi vděčná neboť sama bych si rady vůbec nevěděla, jsou to děvčata na svém místě. Kuchyň jsem tedy objednala, zaplatila a očekávala příjezd truhlářů. Po zkušenostech s různými řemeslníky, kteří prošli mým bytem jsem byla trochu v obavách, ty však rozptýlil pan truhlář Mlejnek se svým kolegou. Hned ve dveřích mne uklidnil, abych neměla obavy, že vše bude v pořádku. Jak řekl tak se i stalo, kuchyň namontovali, vše zapojili a vše fungovalo. Moc všem jmenovaným děkuji a opravdu se velmi těším z nové KUCHYNE.

Irena Rodríguezová, Most

Již delší dobu jsme se rozmýšleli, že si pořídíme novou kuchyni. V listopadu 2013 jsme navštívili prodejnu ORESI v Chebu. Ujal se nás pan Vraník. Seznámili jsme ho s našimi představami. Pan Vraník neměl zrovna lehkou práci, protože bydlíme ve starobylém domě. Několikrát jsme ještě prodejnu navštívili a požádali o některé změny. Vždy nám ochotně vyhověl. Dohodli jsme se s ním na předpokládaném termínu dodání a montáže na začátek března. Před dodáním nás kontaktovala paní Jirásková, která připravovala vyskladnění a fakturaci. Ochotní a vstřícní byli také oba mladí muži, kteří 5. března kuchyň dopravili do Chebu a k nám domů. Musíme říci, že oba pracovali každý den do pozdních večerních hodin a to vždy velmi precizně. Pokaždé místnost uklidili a kartonové obaly donesli do kontejneru. Pan Vraník se byl podívat na montáž a postup prací celkem dvakrát. Závěrem chceme pánům Vraníkovi, Šulcovi a Perníkovi poděkovat za kvalitně odvedenou práci. Výsledek předčil naše počáteční představy a očekávání.

Marie a Jan Franckovi, Cheb

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat vašemu týmu ve Žďáře nad Sázavou. Oceňuji vstřícný a profesionální přístup pana Jana Tonara, který nám navrhl a nakreslil komplet kuchyň, včetně jídelního stolu a židlí. Poradil nám mnoho zlepšováků, na které bych jako laik nepřišla. Domluva byla jasná, rychlá, nikdy jsem neměla pocit, že obtěžuji. Tým montérů pana Jaroslava Bartka byl též velmi profesionální. Žádné prostoje, vyšli nám vstříc s termínem, opět poradili s čím jsme si nebyli jisti a co jsme nevěděli. Protože stavíme nový dům a s dodavateli a řemeslníky se nyní setkáváme velmi často, vím, že přístup jako u vás není zdaleka samozřejmostí! I nadále vaší firmě přeji, ať si i nadále udrží tento standard a v budoucnu se na Vaši pobočku opět ráda obrátím.

Mgr. Zuzana Pelikánová, Velká Losenice

Potřebovali jsme kuchyni a nabídka Oresi byla pro nás nejen cenově nejlepší, ale současně se nám dostalo na prodejně i velice vstřícné a profesionální pomoci s jejím návrhem. Následná dodávka a montáž proběhla rychle a k naší plné spokojenosti. Komunikace se zaměstnanci Oresi, počínaje lidmi v návrhářském studiu konče montážníky, byla velmi dobrá a ze strany Oresi rychlá a vstřícná.

Jana Nová, Praha

Vážené Oresi, především bych Vám ještě jednou chtěla poděkovat za pomoc při výběru a nákupu mé nové KUCHYNE Samoa. Jsem s ní velice spokojena, splnila a stále plní veškerá má očekávání a přání. Je zatím to nejhezčí, co v bytě mám. Přeji Vám mnoho úspěchů.

Jana Lichnovská, Brno

Dobrý den, ráda bych oficiálně poděkovala pí. Kloučkové, která navrhovala kuchyň a montážníkům, kteří realizovali kuchyňskou linku v Topolanech u Olomouce, RD manželů Klapilových. Přístup, jak k samotné montáži, tak i k zákazníkovi, by měl být příkladem pro všechny. Super, super, super!!! Dělají dobré jméno firmě ORESI. Budu vřele doporučovat. Děkuji ještě jednou

Monika Klapilová, Topolany

Vážení, jsem velmi ráda, že jsem se obrátila na vaši firmu a pořídíla si od vás novou kuchyň. Musím také ještě jednou touto formou poděkovat paní Zdence Markové z nákupního centra ve Žďáře nad Sázavou za profesionální vstřícnost, rady a v neposlední řadě doladění údajů řemeslnických detailů. Také jsem byla velmi spokojená a pracovníkem, který vše dovezl, zkontroloval a pečlivě uložil. Velmi ochotný, pečlivý a přesný byl i pracovník montáže - truhlář pan Zavadil, který si velmi dobře poradil i s nerovnostmi zdí a s obkladem stávající špajzové skříně. Přeji mnoho spokojených zákazníků.

Marcela Dudová, Nové Město na Moravě

Musím ještě jednou pochválit montážní partu, která u nás dělala kuchyni, kdy jsem byl s nimi velmi, velmi spokojen. Prosím o referování panu řediteli, neboť oni dělají ORESI největší reklamu. Vše proběhlo tak jak mělo a my jsme už mohli o víkendu kuchyni používat.

Ladislav Mikolášek, Hradec Králové

Již více jak půl roku užívám kuchyň Oresi, objednanou ze dne 12. 3. 2013. Chci Vám touto cestou poděkovat, protože jsem s kuchyní velmi spokojená. Velice děkuji Vašemu zaměstnanci v prodejně Oresi Jihlava, panu Ondřeji Šichovi, který má velkou zásluhu za provedení návrhu a umístění KUCHYNE. Jeho profesionální a ochotný přístup k našim požadavkům ještě násobí moji spokojenost s Vaším výrobkem. Ještě jednou děkuji za profesionální provedení návrhu, dovoz a montáž. Takový přístup k zákazníkovi se jen tak často nevidí.

Květa Haklová, Jihlava

Dne 31.8.2015 jsme navštívili s přítelem Vaší pobočku v Mostě za účelem objednání kuchyňské linky. Musím Vám přiznat, že s takovou obsluhou a ochotou jsme se dlouho nesetkali, Váš odborný poradce paní Monika Zachariášová k nám byla milá, přívětivá, vše nám podrobně vysvětlila a na všechny dotazy zodpověděla, takže jsme si mohli nakonec vybrat kuchyň podle svých požadavků a představ. Takových lidiček, kteří dokáží poradit a vyslechnout zákazníka, je opravdu málo, buďte rádi, že ho máte, je to zkrátka člověk na správném místě, dokáže využít své schopnosti, rozumí své práci, ovládá ji a umí potěšit i zákazníka.

Iveta Zýková a Jaroslav Sedlák, Most

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS