Vážení zákazníci!
U nás sa život nezastaví.


Objednajte si kuchyňu z pohodlia vášho domova a začnite si ju užívať čo najskôr. Online návrhy a bezkontaktná obsluha cez maily, telefóny, videohovory, či Oresi STREAM. Vyberte si 7 rokov istoty od Oresi.

Pište: kuchyne@oresi.sk
Volajte: 0911 128 190
Rezervujte si video termín

Oresi je teraz šampión v každej triede.Teraz so Známkou kvality

Inteligentné kuchyne Dolti v strednej triede, nemecké prémiové kuchyne Livanza i luxusné nemecké kuchyne Bauformat vždy prinášajú preverenú kvalitu v atraktívnom dizajne za najnižšiu možnú cenu. Presne v duchu zavedenej filozofie Oresi, najväčšieho predajcu kuchýň. Teraz navyše so Známkou kvality od odbornej poroty Stavba roka.

Novinky Prečo Oresi

Aktuality Oresi

Máme otvorené!

Doprajte srdcu domova zaslúženú vianočnú pozornosť

Ak ste milovníkom dizajnu a dekorácií, vianočné vyzdobovanie a aranžovanie je pre vás tou najvzrušujúcejšou časťou roka. Pozlátka, vianočné svetielka alebo vianočné vence, to všetko vidieť pred sviatkami na fasádach domov a v obývačkách. Netreba však zabudnúť ani na najdôležitejšiu miestnosť – vašu kuchyňu.

Ďalšie novinky

Aktuality Oresi

3 veci k životu zdarma

3 veci k životu zdarma!

Oresi kuchyne a spoločnosť Gorenje prinášajú jedinečnú vianočnú ponuku 3 veci k životu zdarma k novej kuchyni na mieru. Prineste si radosť, pokoj a lásku do Vašej kuchyne splnených prianí.

Ďalšie novinky

HVIEZDNE KUCHYNE

AKCIE a VÝHODY

CENOVÉ PRÍKLADY

DEVELOPERI

O NÁS