3D Návrh kuchyne

Hlavná stránka  »  3D Návrh Kuchyne

PROFESIONÁLNE NÁVRHY KUCHÝŇ V 3D TVORÍME ZADARMO

Navrhovanie kuchyne rozhodne nie je jednoduché.

Pre laika môže navrhovanie kuchyne vyzerať veľmi ľahko. Jednoducho sa vedľa seba postaví pár skriniek, hore sa položí nejaká doska a pridá sa niekoľko spotrebičov. Prečo si s tým viac lámať hlavu alebo, ako hovoria Američania, take it easy.

Záleží na prístupe, skúsenostiach a ochote venovať sa klientom

Podľa Oresi je navrhnutie každej kuchyne náročnou odbornou činnosťou, pri ktorej treba vziať do úvahy individuálne potreby budúceho používateľa, jeho priestorové a finančné možnosti, osobné predstavy a vkus. Ďalej je nutné vziať do úvahy aktuálne požiadavky na ergonómiu a bezpečnosť a pridať k tomu všetky vyskúšané a laikmi často zanedbávané postupy, ktoré v každej konkrétnej kuchyni tvoria jedinečný používateľský komfort.
3D návrh kuchyne tvoríme zadarmo.

Zdarma od nás dostávate cenovú ponuku, kde vidíte, koľko vás vyjde zaobstaranie novej kuchynskej linky. Buď so spotrebičmi, alebo bez nich, s doplnkovými službami a tovarom.

Vizualizáciu poskytujeme v tlačenej verzii za 49 € s DPH, návrh je ale vždy k dispozícii k nahliadnutiu na predajni bezplatne.

V spoplatnenej službe bez zakúpenia kuchyne vo výške 49 € s DPH dostávate:

Grafický návrh – 3D vizualizáciu
Dizajnové, koncepčné a technické riešenie
Cenovú ponuku
Pôdorys, bokorys*
* Ide o dokumentáciu na základe rozmerov poskytnutých zákazníkom, bez zamerania, teda Oresi nepreberá zodpovednosť za prípadné nezrovnalosti medzi návrhom a skutočným stavom priestoru do doby, než bude nami priestor zmeraný.

Poplatok za návrh v celej výške odrátavame z kúpnej ceny kuchynskej linky.
Spolupráca s profesionálmi znižuje cenu

Dlhodobo tiež vieme, že uplatnením rôznych vyskúšaných nápaditých inteligentných riešení dokážu naši odborníci urobiť kuchyňu nielen dokonalejšou, ale i lacnejšou. Laik si totiž z neznalosti často predstavuje zbytočne drahšie prevedenie. Naši odborní predajcovia vám naopak na základe spoločne pripraveného riešenia predstavia rôzne cenové varianty, ktoré sa opierajú o to, že v každej triede kuchýň má Oresi vždy tú najvýhodnejšiu ponuku na trhu. A táto naša starostlivosť zadarmo platí i pre kuchyne ekonomickej triedy Dolti, pri ktorých vychádza bežný meter na bezkonkurenčných 149 €. Z toho vidíte, že náš návrh je i s celým servisom naozaj zadarmo a nepremieta sa nijako do výslednej ceny kuchyne. I v tejto cenovej relácii ide o riešenie kuchyne na mieru.
Každý náš zákazník a jeho budúca kuchyňa si zaslúžia stopercentný servis. Vieme to, pretože sme špecialisti na kuchyne. Zákazník je tu na to, aby mal predstavy, sny a priania, a nie aby prichádzal s hotovým návrhom plným koncepčných chýb, ktoré mu budú dlhodobo znepríjemňovať život v kuchyni. Preto sa u nás kuchyňa tvorí a nakupuje počas dlhého dialógu medzi odborníkom a budúcim spokojným používateľom. Pri dobrej káve a s dobrými radami.

kontakt
Návrh kuchyne na mieru
Centrála Oresi Slovakia s. r. o.:
Oresi Slovakia s. r. o.
Ul. Gen. M. R. Štefánika 6
911 01 Trenčín
Záujem o kuchynské spotrebiče
Centrála Oresi Slovakia s. r. o.:
IČO 448 52 550

Spoločnosť Oresi Slovakia 
je zapísaná

v obchodnom registri vedenom
Okresným súdom Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 22319/R
ŠTÚDIÁ
Oresi s.r.o., Oresi © 2023