Oresi vám dá viac!

Príďte si pre najväčšiu zľavu!

V Oresi v tejto chvíli ešte platia najväčšie zľavy, aké sme kedy na kuchyne dávali. Kým je to možné, pridajte sa k tisícom ľudí, ktorí už túto unikátnu možnosť využili. Príďte si k nám pre zľavu – až 45%.

Sme špecialisti na kuchyne a najväčší predajcovia kuchýň. To znamená, že na každej úrovni môžete našu kvalitu a všetky služby porovnať s akoukoľvek technicky a koncepčne zodpovedajúcou ponukou konkurencie a vždy zistíte, že Oresi vám dá viac.

Ponúkame vám teraz jedinečnú kombináciu zľavy až 45% s množstvom bonusov a výhod. Vďaka týmto akciám máte vždy istotu, že v každej cenovej a užívateľské triede u nás získate vždy tu pre vás najvýhodnejší kuchyňu.

Kuchyne strednej triedy Dolti aj naše prémiové kuchyne Livanza a luxusné kuchyne Bauformat sú teraz historicky najvýhodnejšie. K tomu ďalšie zľavy a výhody na našu kompletnú ponuku spotrebičov popredných svetových značiek a ďalších doplnkov. A navyše naša predĺžená sedemročná záruka, ktorá je ako jediná na trhu poistená v poisťovni Kooperativa bez akejkoľvek finančnej účasti zákazníka. Vo váš prospech u nás vždy vyhráva pomer výkon/cena, a to v každej triede kuchýň.

Oresi je šampión v každej triede. A jednotkou vo výhodách

P.S. My znižujeme ceny, nie kvalitu.

Novinka! Dolti Collection za uvádzacie ceny - až 45%.

Dizajnové kuchyne v duchu svetových trendov teraz mimoriadne výhodne!

Mimoriadne nízke uvádzacie ceny našej novinky, kuchýň Dolti Collection, vám otvárajú prístup k najmódnejším dekórom, materiálom a dizajnovým prvkom súčasnosti, ktoré pre nás spracoval taliansky dizajnér Andrea Capovilla.

Platí na objednávky uzatvorené do 28. 2. 2019

Inteligentné kuchyne Dolti teraz so zľavou až 45%

Ideálny pomer medzi výkonom a cenou!

Naša nová značka Dolti ponúka škálu atraktívnych dezénov, variabilný rad modulov a priestorových riešení, rozsiahle príslušenstvo pre vysoký užívateľský komfort. To všetko za bezkonkurenčnú cenu, ktorá je teraz znížená u všetkých modelov kuchýň Dolti až o 45%.

Navštívte naše predajne a presvedčte sa teraz o výhodnosti našej ponuky. Váš predajca Oresi Vám zhotoví návrh v 3D, a to nezáväzne a úplne zadarmo.

Platí na objednávky uzatvorené do 28. 2. 2019

Kuchyne Livanza za akciové ceny znížené až o 45%

Nová značka Oresi s kvalitou Made in Germany.

Atraktívne prémiové kuchyne Livanza prinášajú mimoriadnu šírku výberu ako v oblasti dizajnu, tak v rovine technológií. Vyrábame ich individuálne, presne na mieru, v modernej nemeckej továrni.

Využite jedinečné akciové ceny znížené až o 45 %.


Platí na objednávky uzatvorené do 28. 2. 2019

Kuchyne Bauformat za akciové ceny znížené až o 45%

Nemecký perfekcionizmus s výhodami Oresi!

Luxusné kuchyne Bauformat od nemeckého výrobcu so storočnou tradíciou vynikajú užívateľským komfortom, reprezentatívnou estetikou a najvyspelejšími technológiami. Využite jedinečné akciové ceny znížené až o 45%.

Využite jedinečné akciové ceny znížené až o 45%.

Bauformat na slovenskom trhu exkluzívne v Oresi.

Platí na objednávky uzatvorené do 28. 2. 2019

Máme pre vás darček z lásky k výhodnej cene kuchýň až 45 %

Z lásky k rodine robíme kuchyne.

Akciu plnú lásky sme pripravili pre 100 zákazníkov, ktorí si u nás zakúpia novú kuchyňu.
K výhodnej cene kuchýň až - 45% sme pribalili raňajkový set od Gorenje.
Rýchlovarná kanvica a funkčný hriankovač z novej kolekcie Gorenje Infinity v cene 119,80 eur v minimalistickom nadčasovom prevedení sú skutočnou ozdobou každej kuchyne.
Darujte si novú lásku! ...a naštartujte sa hneď... veď raňajky robia deň, spoločné raňajky sú splnený sen 😊

Viac info: Nové dekory, nové kuchyne, nová láska... Príďte sa pozrieť do našich štúdií, aké vedia byť kuchyne očarujúce. V každom priestore. Vypočujeme Vás, navrhneme, prispôsobíme, vyrobíme, dovezieme, namontujeme, nakalibrujeme na mieru. Nech je vaša nová kuchyňa príjemným zážitkom od jej zrodu až do konca. Všetko v duchu prevereného hesla: Oresi Vám dá viac...

Najmodernejší svetový dizajn a pritom elegancia do každej kuchyne, to je nová kolekcia Gorenje Infinity v kombinácii leštená mosadz a meď.

Hriankovač má priestor pre opečenie dvoch toastov naraz. Pomocou otočného gombíka je možné nastaviť si intenzitu – od svetlej, cez strednú až po tmavohnedú hrianku. Disponuje aj funkciou rozmrazovania/ohrievania a odnímateľnou miskou pre pohodlné vysypanie omrviniek.

Rýchlovarná kanvica má objem 1,7 litra. Je vybavená priehľadným indikátorom hladiny vody, viditeľným pre ľavákov aj pravákov. Nechýba jej ani funkcia automatického vypnutia po zovretí vody a ergonomická rukoväť.

Tento darček je ešte krajší v skutočnosti ako na obrázkoch.

Akcia platí pre prvých 100 zákazníkov (alebo do vypredania zásob), ktorí si zakúpia kuchynský nábytok v hodnote minimálne 1 000,- eur s DPH. Zákazníci dostanú k novej kuchyni 1 raňajkový set Gorenje z radu Infinity: rýchlovarnú kanvicu K17INF + hriankovač T1100INF.
Odporúčaná maloobchodná cena setu Gorenje je 119,80 €.

Volajte a objednajte sa: +421 911 174 682

Platí pre prvých 100 zákazníkov

Anti-horúca akcia Oresi!

Klimatizácia zdarma ku každej kuchyni Dolti a Dolti Collection

Už vás súčasná vlna horúcich dní unavuje? Zastavte ju. Každý, kto si v týchto horúcich dňoch kúpi kuchyňu značky Dolti alebo Dolti Collection od Oresi a k nej ľubovoľné tri spotrebiče Mora alebo Gorenje, získa okamžite a zdarma výkonnú prenosnú klimatizáciu Gorenje, ktorú si môžete ihneď zapojiť a ochladiť svoj domov.

Klimatizácia ihneď, kuchyňa podľa vašej potreby.

Klimatizáciu od nás dostanete ihneď po podpise kúpnej zmluvy a zložení 20% zálohy z ceny zákazky. Dodanie kuchyne si môžete objednať na ľubovoľný termín od teraz až do konca roku 2019.

Zbavte sa tepla, využite Anti-horúcu akciu Oresi! V každom kuchynskom štúdiu Oresi na Slovensku

Platí do vypredania zásob

Spotrebiče teraz so zľavou 10 až 35%

Buďte nároční, ale neplaťte viac! Spotrebiče teraz so zľavou 10 až 35%

Pokiaľ ide o perfektnú funkčnosť kuchyne s prihliadnutím na ergonómiu a užívateľský komfort, vychádza vám v ústrety naša jedinečná kombinácia nízkej ceny, exkluzívne predĺženej záruky zadarmo a odborného poradenstva pri výbere spotrebičov, ktoré sa stanú vašimi nevyhnutnými pomocníkmi.

Všetky ceny spotrebičov priebežne aktualizujeme tak, aby boli pre vás vždy tie najvýhodnejšie. Na aktuálnu ponuku spotrebičov a ich cien znížených v rámci akcie Oresi vám dá viac sa spýtajte našich predajcov. Pre základnú predstavu o našej širokej ponuky stoviek produktov od mnohých svetových značiek vám na tejto stránke ponúkame ako príklad stručný výber spotrebičov rôznych kategórií s aktuálne zníženými akciovými cenami.

Navštívte naše predajne a presvedčte sa o výhodnosti našej ponuky.

Ponuka pre vás

Priebežne aktualizovaná ponuka najnižších cien.

Ponuka značkových drezov

Značková kvalita za skvelú cenu!

Určite chcete značkovú kvalitu za skvelú cenu! Aj v tejto kategórii ponúkame iba tovar overených značiek, ktoré po stránke kvality a dizajnu dominujú trhu. A my vám túto značkovú kvalitu ponúkame za zvýhodnené ceny a navyše s päťročnou zárukou. Nech vaši priatelia obdivujú vašu novú kuchyňu nielen ako celok, ale aj v mnohých jednotlivých detailoch.

Priebežne aktualizovaná ponuka najnižších cien.

Grafický návrh v 3D nezáväzne a zadarmo

Hráme čistú hru!

Vypracujeme vám nezáväzne grafický návrh v 3D vrátane kalkulácie zadarmo. Naši odborní predajcovia sú špeciálne školení, aby pripravili návrh presne na mieru vášmu priestoru a s ohľadom na vaše potreby. V Oresi máte vždy istotu, že návrh, ktorý vám vytvárame, je v duchu moderných trendov bývania a rešpektuje zásady ergonómie a užívateľského komfortu.

Platí stále

Oresi sedemročná záruka

Z kvality sme nepoľavili!

Všade šetríme, znižujeme ceny, ale kvalita nášho nábytku je pre nás prvoradá. Na tomto webe nájdete tiež rad certifikátov od prestížnych vedeckých inštitúcií, ktoré dokazujú konštrukčnú a funkčnú nezávadnosť nášho nábytku a tiež jeho zdravotnú a hygienickú nezávadnosť. Preto si môžeme dovoliť poskytovať na náš nábytok záruku predĺženú na 7 rokov.

Prehľad certifikátov Ponuka pre vás

Platí na objednávky uzatvorené do 28. 2. 2019

Päťročná záruka zadarmo

Päťročná istota v Oresi!

Najlepšie je, ak má človek pokoj. U nás dostanete spotrebiče popredných svetových značiek za výborné ceny a pri vybraných výrobcoch aj s exkluzívne predĺženou zárukou, ktorá je samozrejme zadarmo.

Ponuka pre vás

Platí pri vybraných spotrebičoch

Päťročná záruka na drezy a príslušenstvo

Dlhé roky bez starosti!

Pri oboch nami ponúkaných značiek drezov, Franke a Pyramis, sme pre vás dohodli predĺženú päťročnú záruku, ktorá platí exkluzívne v Oresi a je pre vás úplne zadarmo.

Ponuka pre vás

Platí na objednávky uzatvorené do 28. 2. 2019

Garancia najnižšej ceny

A teraz to najlepšie!

Garancia najnižšej ceny je tu preto, aby ste si nakupovanie novej kuchyne doslova užili. Neváhajte a spoločne s našimi odbornými predajcami porovnajte akúkoľvek konkurenčnú ponuku porovnateľnej kvality. Pokiaľ nám predložíte cenovo výhodnejšiu ponuku od iného obchodníka alebo výrobcu, dáme vám ihneď rovnakú cenu a ako odmenu pridáme ešte zľavu 5%. Chceme, aby pre vás naša cena a kvalita boli vždy tie najlepšie.

Ponuka pre vás

Platí stále

HVIEZDNÉ KUCHYNE

AKČNÉ PONUKY

CENOVÉ PRÍKLADY

PREDAJNE

O NÁS